Всеукраїнський конкурс професійної майстерності Worldskills Ukraine

Завдяки підтримці Федерації металургів України в період з 30 листопада по 2 грудня 2017 року в Києві пройшов Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Worldskills Ukraine 2017».

Вперше відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WORLDSKILLS UKRAINE” відбулося 31 жовтня 2016 р. в м. Києві.

У 2017 році конкурс «WORLDSKILLS UKRAINE» набирає обертів, в конкурсі беруть участь практично всі області країни.

Кількість учасників конкурсу з кожним роком зростає, в 2016 році в конкурсі брало участь 136 осіб, у 2017 році вже більше 150 учасників.

У 2017 р. конкурс відкрив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, а також брали участь у відкритті заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей та представники бізнесу.

На церемонії відкриття конкурсу виступив заступник голови спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні,  голова  Федерації металургів України Сергій Біленький, який у своєму виступі наголосив що для роботодавців це один з наймасштабніших конкурсів серед робітничих професій. «Дуже важливо, щоб такий конкурс проходив на рівні національних пріоритетів для держави» – сказав на Сергій Біленький.

Олена Колеснікова, зазначила що WorldSkills – це та площадка на якій роботодавці вже сьогодні знайомляться зі своїми майбутніми кращими молодими фахівцями.  «Ми впевнені що в Україні цей конкурс виросте у справжній рух  з популяризації робітничих професій»,  – сказала вона на закритті конкурсу.

18 грудня 2017 р. заступник    міністра освіти і науки Павло Хобзей подякував Федерації металургів України і заступника виконавчого директора Федерації металургів України Олену Колесникову за підготовку та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «« Worldskills Ukraine-2017 ».

Павло Хобзей зазначив внесок Федерації металургів України в популяризацію та розвитку професійної освіти України.

У 2018 році у конкурсі приймає участь 190 учасників, більше 120 експертів, близько 50 членів журі, 25 лідерів команд, а також до проведення конкурсу задіяні близько 100 волонтерів, які навчаються в ПТО. Вперше у конкурсі прийматимуть участь усі регіони України.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» — важливий інструмент зростання престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно — приватного партнерства в системі освіти.

Довідка:
Конкурс WORLDSKILLS INTERNATIONAL — це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років.