Учасники Федерації

Федерація заснована та працює у відповідності до чинного законодавства України про соціальний діалог та організації роботодавців, відповідає усім необхідним критеріям репрезентативності до всеукраїнських галузевих об’єднань організацій роботодавців.

Федерація створена на базі трьох обласних організацій роботодавців у гірничо-металургійному комплексі:

  • Союз металургів Дніпропетровської області;
  • Союз металургів Донецької області;
  • Союз металургів Запорізької області.

На правах повного та асоційованого членства до складу Федерації входять виробничі та сервісні підприємства таких компаній:

Метінвест − це міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Вона контролює кожну ланку виробничого ланцюжка: від видобутку залізорудної сировини та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що розташовані в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Метінвест є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників і займає 13-е місце у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte ТОП-500 за підсумками 2015 року.

Метінвест − найбільший в Україні і один з найбільших серед країн близького зарубіжжя виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в ТОП-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association).

Річні виробничі потужності компанії у виплавці сталі складають 15 млн тонн.

Інтерпайп – міжнародна вертикально-інтегрована компанія, виробник безшовних та зварних труб, а також залізничних коліс.

Компанія входить у десятку найбільших у світі виробників безшовних труб та є третім за розміром виробником цільнокатаних залізничних коліс у світі.

Географія продажів компанії добре диверсифікована. Продукція постачається до 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розміщених на ключових ринках іноземних країн, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

Серед клієнтів Інтерпайп – нафтогазові компанії, будівельні концерни, провідні машинобудівні заводи, залізниці та вагонобудівники Європи, США та Азії.

Головними напрямами розвитку трубного бізнесу для збільшення обсягів продажу є ринки Північної та Південної Америки, Близького Сходу та Північної Африки. Перспективним ринком для розвитку колісного бізнесу Інтерпайп бачить регіон Північної Америки та Європи.

Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі. АрселорМіттал займає провідні позиції на головних у світі ринках збуту металу, зокрема у таких сферах як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки. Також компанія володіє великими запасами сировини та ефективною системою збуту.

Штат АрселорМіттал налічує більше 199 тис. співробітників. Компанія має представництва в 60 країнах світу.

АрселорМіттал веде металургійну діяльність на чотирьох континентах: як на розвинених ринках, так і ринках, що розвиваються. Близько 38%  сталі АрселорМіттал виробляється в США, 46% – в Європі і 16% – в інших країнах, серед яких Казахстан, Південна Африка та Україна. АрселорМіттал лідирує на ринках металу Північної і Південної Америки, Західної та Східної Європи, країн близького зарубіжжя та Африки.

Гірничодобувна галузь є основою розвитку компанії АрселорМіттал. Нині ведеться видобуток руди в таких країнах як Бразилія, Боснія, Канада, Казахстан, Ліберія, Мексика, Україна та США.

Група структурно поділена на шість операційних сегментів. Кожне підприємство компанії відноситься до одного з цих сегментів. Допоміжні підрозділи включають в себе закупівлі, енергопостачання, постачання, інформаційні технології, юридичний напрям, нерухомість і збут неосновних видів продукції.

Акції компанії АрселорМіттал оцінюються на фондових біржах Нью-Йорку (під торговим знаком MT), Амстердаму (MT), Парижу (MT), Люксембурга (MT), Барселони (MTS), Більбао (MTS), Мадриду (MTS) та Валенсії (MTS).

FERREXPO – швейцарська торгівельно-гірничодобувна компанія, яка здійснює видобуток залізорудної сировини в Україні. Компанія є найбільшим українським виробником та експортером залізорудних обкотишів. Торгівельний офіс компанії розташований у Великій Британії, зареєстрований на Лондонській фондовій біржі та є складовою частиною біржового індексу FTSE 250.

DCH – одна з найбільших українських бізнес-груп з 20-річною історією.

Напрями діяльності компанії – фінанси, девелопмент, гірничо-металургійний комплекс, машинобудування, будівництво, транспорт, виробництво будівельних матеріалів, готельний бізнес та інше.

Управління активами DCH здійснює компанія DCH IM (DCH Investment Management) – класична керівна компанія, що не займається будь-якою іншою господарською діяльністю. DCH IM забезпечує як ефективне управління існуючими активами, так і пошук нових перспективних об’єктів інвестування.

 

 

Дніпроспецсталь – міжнародна компанія, провідний виробник сортової нержавіючої сталі на ринках близького зарубіжжя, а в Україні – беззаперечний лідер сегменту.

Дніпроспецсталь розробляє, виробляє та реалізує металопродукцію з нержавіючих, інструментальних, швидкоріжучих (у т. ч. виготовлених методом порошкової металургії), підшипникових, конструкційних легованих та вуглецевих сталей.

Сучасні технології компанії дозволяють отримувати високоякісну сталь та сплави, які використовуються у машинобудуванні, суднобудуванні, автомобілебудуванні, аерокосмічній та нафтогазовидобувних галузях.

Продукція Дніпроспецсталі постачається у понад 60 країн світу. Зберігаючи позиції лідера на внутрішньому ринку України, компанія збільшує  присутність у країнах близького зарубіжжя, Європи, США та Азії, через співробітництво із партнерами та дистриб’юторами  у 15 країнах світу.