Учасники Федерації

Федерація заснована та працює у повній відповідності до чинного законодавства України про соціальний діалог та організації роботодавців, відповідає усім необхідним критеріям репрезентативності до всеукраїнських галузевих об’єднань організацій роботодавців.

Федерація створена на базі трьох обласних організацій роботодавців у гірничо-металургійному комплексі:

  • Союз металургів Дніпропетровської області,
  • Союз металургів Донецької області.
  • Союз металургів Запорізької області,

На правах повного та асоційованого членства до складу Федерації входять виробничі та сервісні підприємства наступних компаній:

Метінвест − міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості: від видобутку залізорудної сировини та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Метінвест є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників і займає 13-е місце у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte TOP-500 за підсумками 2015 року.

Метінвест — найбільший в Україні і один з найбільших у СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Річні виробничі потужності Метінвесту по виплавці сталі складають 15 млн тонн.

ІНТЕРПАЙП – міжнародна вертикально-інтегрована Компанія, виробник безшовних та зварних труб, а також залізничних коліс.

Компанія входить до десятки найкрупніших у світі виробників безшовних труб та є третім за розміром виробником цільнокатаних залізничних коліс у світі.

Географія продаж Компанії добре диверсифікована. Продукція постачається до 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розміщених на ключових ринках країн близького зарубіжжя, Ближнього Востоку, Північної Америки та Європи.

Серед клієнтів Компанії – нафтогазові компанії, будівельні концерни, провідні машинобудівні заводи, залізниці та вагонобудівники Європи, Америки та Азії.

Ключовими напрямками розвитку трубного бізнесу для збільшення обсягів продаж є ринки Північної та Південної Америки, Ближнього Востоку та Північної Африки. В якості привабливих ринків для розвитку колісного бізнесу ІНТЕРПАЙП розглядає регіон Північної Америки та Європи.

Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі. АрселорМіттал займає провідні позиції на основних світових ринках збуту металу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки. Також компанія володіє великими запасами сировини та ефективною системою збуту. Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі.Компанія АрселорМіттал, штат якої налічує більше 199 тис. співробітників, має представництва в 60 країнах світу.

АрселорМіттал веде свою металургійну діяльність на чотирьох континентах, включаючи як розвинені ринки, так і ринки, що розвиваються. Близько 38% нашої сталі виробляється в Америці, 46% – в Європі і 16% – в інших регіонах, серед яких Казахстан, Південна Африка та Україна. АрселорМіттал лідирує на ринках металу Північної і Південної Америки, Західної та Східної Європи, країн СНД та Африки.

Гірничодобувна галузь є основою розвитку компанії АрселорМіттал. В даний час ведеться видобуток руди в таких країнах, як Бразилія, Боснія, Канада, Казахстан, Ліберія, Мексика, Україна та Спулучені Штати.

Група структурно поділена на шість операційних сегментів: Плоский вуглецевий прокат Америки, Плоский вуглецевий прокат Європи, Довгомірний вуглецевий прокат Америки та Європи, AACIS (Азія, Африка, країни СНД), Гірничодобувний сегмент і Збут. Кожне підприємство компанії відноситься до одного з цих сегментів. Допоміжні підрозділи включають в себе закупівлі, енергопостачання, постачання, інформаційні технології, юридичний напрямок, нерухомість і збут неосновних видів продукції.

Акції компанії АрселорМіттал котируються на фондових біржах Нью-Йорка (під торговим знаком MT), Амстердама (MT), Парижа (MT), Люксембурга (MT), Барселони (MTS), Більбао (MTS), Мадрида (MTS) і Валенсії (MTS ).

FERREXPO – швейцарська торгівельно-гірничодобувна компанія, яка здійснює видобуток залізорудної сировини в Україні та є найбільшим вітчизняним виробником та експортером залізорудних обкотишів. Торгівельний офіс Компанії знаходиться у Великобританії, зареєстрований на Лондонській фондовій біржі та є складовою частиною біржового індексу FTSE 250.

DCH – одна з найбільших, тих що динамічно розвиваються, українських бізнес-груп з 20-річною історією.

Напрями діяльності Компанії – фінанси, девелопмент, гірничо-металургійний комплекс, машинобудування, будівництво, транспорт, виробництво будматеріалів, готельний бізнес та ін.

Управління активами DCH здійснює компанія DCH IM (DCH Investment Management) – класична керівна компанія, що не займається будь-якою іншою господарською діяльністю. DCH IM забезпечує як ефективне управління існуючими активами, так і пошук нових привабливих об’єктів інвестування.

ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ – міжнародна компанія, провідний виробник сортової нержавіючої сталі на ринках близького зарубіжжя, а в Україні – беззаперечний лідер у даному сегменті.

ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ розробляє, виробляє та реалізує металопродукцію з нержавіючих, інструментальних, швидкоріжучих (у т. ч. виготовлених методом порошкової металургії), підшипникових, конструкційних легованих та вуглецевих сталей.

Сучасні технології Компанії дозволяють отримувати високоякісні сталі та сплави, які використовуються у машинобудуванні, суднобудуванні, автомобілебудуванні, аерокосмічній та нафтогазовидобувних галузях.

Продукція ДНІПРОСПЕЦСТАЛІ постачається у понад 60 країн світу. Зберігаючи позиції лідера на внутрішньому ринку України, Компанія розширяє свою присутність у країнах близького зарубіжжя, Європі, Америці та Азії, через співробітництво із партнерами та дистриб’юторами  у 15 країнах світу.