Астана, “See into the future”

18 – 19 листопада 2014, АСТАНА, КАЗАХСТАН

Близько 300 представників державного сектора, керівників вищих навчальних закладів, коледжів, бізнесу зберуться разом на конференції SEE Into the Future Astana, а також більше десяти тисяч людей через онлайн-трансляцію заходу.

В рамках конференції планується  розглянути наступні питання:

  • Яким чином можна поліпшити взаємодію освітніх установ і роботодавців?
  • Як допомогти молоді зробити правильний вибір професії? Яким чином підприємства можуть бути впевненими, що молоді люди володіють необхідними навичками?
  • Які зміни необхідно внести у викладання та навчання, щоб молоді люди були краще підготовлені до майбутнього працевлаштування?

SEE Into the Future Astana реалізується спільно з лідером казахстанської освіти – Назарбаєв Університетом – і Холдингом «Кәсіпқор» (агентством зі створення та розвитку мережі коледжів світового рівня). Конференція є частиною угоди про співпрацю між урядами регіону і Великобританії, включаючи:

  • розроблюваний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан і урядом Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії щодо підтримки реалізації державної програми 2011-2020 і
  • Угода про партнерство в сфері освіти між Британією і урядом Туреччини для посилення співпраці у сфері вищої освіти та розвитку навичок.

Федерація металургів України бере участь в конференції.

Програма конференції