Федерація металургів України бере участь в Конференції «Визнання кваліфікацій і підтвердження навичок для мобільності»

Заступник виконавчого директора Федерації металургів України Олена Колеснікова бере участь в Конференції Платформи 2 Східного Партнерства «Визнання кваліфікацій і підтвердження навичок для мобільності» в Тбілісі (Грузія).

Організатори -Міністерство освіти і науки Грузії, Європейська комісія та Європейський фонд освіти (ЄФО).

Захід спрямований на сприяння реформам систем кваліфікацій в країнах-партнерах, тому істотну роль в ньому мають обмін інформацією та взаємне навчання.

Країни Східного Партнерства розвивають свої системи кваліфікацій для навчання впродовж всього життя, для відповідності потребам ринку праці і для мобільності. На конференції обговорюються питання мобільності, а особливо те, як два ключових елементи систем кваліфікацій – визнання кваліфікацій і підтвердження навичок – можуть спростити мобільність,  в тому числі, міграцію.

У конференції беруть участь експерти, посадові особи та представники зацікавлених сторін в сферах освіти і навчання, зайнятості та міграції, що представляють шість країн Східного партнерства, держави-члени Європейського Союзу, Європейської Комісії, ЄФО, Рада Європи та Форум громадянського суспільства.