Федерація металургів України знову з WorldSkills Ukraine!

Нещодавно Рада директорів WorldSkills International затвердила Федерацію роботодавців України як організацію, що представлятиме нашу країну в цьому конкурсі. Також набуло чинності Положення, яке регулює проведення цього змагання на всеукраїнському рівні. Федерація металургів України не залишає позицію партнера конкурсу і продовжує активно сприяти проведенню конкурсу.

Останніми роками WorldSkills Ukraine став для нас не просто масовим змаганням, а ще й великою сім’єю. Дуже радісно, що ми всі разом знов збираємося. Подвійно приємно, коли у людей сходяться думки та прагнення змінити професійну освіту на краще.

Як каже Олена Колеснікова, голова Галузевої ради Федерації металургів України, профтех – це сучасно, це «wow».

«Треба розворушити і соціум, і навіть політиків. Суспільство має відчути wow-ефект від професійної освіти, яка нині є набагато сучаснішою і технологічною, ніж це було ще нещодавно. І це питання є актуальним не лише для нашої країни, а й для багатьох провідних країн світу. Щоб досягнути цього ефекту (точніше сказати – і цього також), у багатьох країнах проходять масштабні змагання WorldSkills – своєрідні «олімпійські ігри» для учнів закладів професійно-технічної освіти, молодих кваліфікованих робітників. Сучасну молодь захоплюють масштаб і видовищність – ми переконалися в цьому під час проведення минулого WorldSkills Ukraine», – підкреслила вона.

І ми впевнені, що разом зробимо українську профтехосвіту найкращою в світі, щоб наша молодь була затребуваною, а її знання та професійні навички – конкурентними!