Представники Європейського фонду освіти ознайомилися з програмою розвитку працівників

26 лютого 2018 року підприємство «Запоріжсталь» з робочим візитом відвідала делегація у складі представників Європейського фонду освіти, Федерації металургів України, Об’єднання підприємств «Укрметалургпром», а також представників Запорізького обласного управління освіти.

Зустріч була присвячена знайомству з системою навчання на робочому місці і розвитку співробітників, що діє на підприємстві «Запоріжсталь», та практикою взаємодії підприємства з професійно-технічними закладами.

Особисто генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма провів зустріч з гостями делегації, що демонструє важливість розвитку кадрового потенціалу країни та системи освіти для керівників найбільших підприємств не тільки ГМК, але й всієї України.

Ростислав Шурма розповів про діючу на підприємстві систему навчання на робочому місці і розвиток виробничих кадрів. Також делегація ознайомилась з прикладами компетентнісно-модульного навчання на підприємстві та ефективної співпраці з навчальними закладами системи професійно-технічної освіти.

Довідка:

ПАТ «Запоріжсталь» – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом як на внутрішньому ринку, так і в багатьох країнах світу. Кількість працюючих на підприємстві «Запоріжсталь»  близько 30 тис. осіб. У 2018 році близько 11,5 тис. осіб пройдуть різні види навчання на робочому місці.

Європейський Фонд Освіти – є децентралізованим агентством Європейського Союзу, який розташований в Турині, Італія. Він був створений Постановою Ради Європи № 1360 в 1990 році, з метою внесення вкладу в розвиток системи освіти і навчання в країнах-партнерах ЄС. Місія ЄФО полягає в наданні допомоги країнам перехідного періоду і державам, що розвиваються в використанні потенціалу людського капіталу через реформу систем освіти, навчання і ринку праці в контексті зовнішньої політики ЄС.

Першоджерело:  ukrmetprom.org