Професійні стандарти, трудова міграція, 2 законопроекти щодо підготовки кадрів: коротко про виступ ФМУ на форумі “Людський капітал-2030”

Процедура появи та введення в дію нових професій, затвердження професійних та освітніх стандартів – це питання, які впливають на роботу бізнесу, освітнього та соціального сектору. Форум “Людський капітал – 2030” є платформою, яка об’єднує зацікавлених сторін для відкритої дискусії з цих тем. 

У четвер, 2 грудня 2021 року, Голова галузевої ради Федерації металургів України Олена Колеснікова взяла участь у першому дні Форуму “Людський капітал – 2030”. Дводенний захід організовує Національне агентство кваліфікацій.

Очільниця галузевої ради зазначила, що нині роботодавці довели, що мають високий рівень експертизи, якій можуть довіряти освітяни та науковці. 

“Багато років тому, коли бізнес вказував на непристосованість освіти до реальних виробничих процесів, влада відверто не чула цього. Таким чином ми спровокували дискусію: яким має бути працівник за певною професією? Що він має вміти, а що – ні? Де межа його навичок і компетенцій? Так ми прийшли до необхідності створення професійних стандартів, які задають рамку до того, яким має бути фахівець певної професії. Такі стандарти наразі є основою для розробки освітніх стандартів, що дуже впливає на якість підготовки молоді. Зараз ми досягли ситуації, коли маємо відкритий діалог між владою, роботодавцями і профспілками щодо більшості питань. Ми як роботодавці наголошуємо, що молоді люди хочуть швидких результатів, стрімкого розвитку кар’єри. Від того, наскільки швидко український ринок праці реагуватиме на цей запит, залежить ще й динаміка трудової міграції. Тож потрібно об’єднувати зусилля, якщо хочемо змінити українську економіку на краще, зміцнити людський капітал і надавати людям можливість розвиватися в Україні” – пояснила Олена Колеснікова. 

Під час Форуму учасники також обговорили 2 законопроєкти, над якими працювали представники Федерації і які спрямовані на збереження людського капіталу в Україні. Перший (№4147) стосується функціонування національної системи кваліфікацій. Проект документа вже пройшов перше читання у Верховній Раді України і готується до другого читання. Законопроектом у трудове законодавство вводиться поняття часткових кваліфікацій, закріплюється пріоритетність професійних стандартів над кваліфікаційними характеристиками. Крім того, після прийняття законопроекту  розробники професійних стандартів, після проходження відповідної процедури, зможуть самостійно затверджувати їх (зараз профстандарти затверджує Мінекономіки). Це пришвидшить поширення професійних стандартів на інші галузі економіки. Також має прискоритися оновлення освітніх стандартів. 

Інший законопроект – “Про професійну освіту” – покриває усю систему підготовки кваліфікованих кадрів. Окрім того, що він має суттєво вплинути на підвищення престижу робітничих професій, зявляється поняття навчання на виробництві (робочому місці). Новий закон створить гнучку систему, яка зможе реагувати на виклики ринку праці.

“Сьогодні багато процедур перенесено у діджитал і роботодавці вітають ці зміни. Цифровізація спрощує, знімає непотрібну бюрократію з поточних процесів. Сьогодні у дискусії Форуму бере участь представниця Мінцифри і ми як роботодавці звертаємось до цього міністерства за допомогою у реформуванні Класифікатора професій. Переконана, ця зміна суттєво покращить ситуацію на ринку праці. Ми дуже вболіваємо за цю реформу. Ринок праці змінюється дуже швидко, тому трудове законодавство має відповідати на цей виклик”, – підсумувала Олена Колеснікова. 

Більше фото з Форуму за посиланням

Автор фото: Національне агентство кваліфікацій.