Роботодавці закликають суспільство об’єднатися, щоб захистити та зберегти державний суверенітет: офіційна заява ФРУ

Сьогодні, 22 лютого 2022 року, заступник Голови Федерації роботодавців України (ФРУ), Голова Федерації металургів України Сергій Біленький взяв участь у засіданні Ради ФРУ. Під час заходу, зокрема, були затверджені рекомендації роботодавців для Уряду на поточний рік, а також утворено два нові комітети Комітет сталого розвитку та Комітет з питань податкової політики.

Рекомендації для Уряду складаються з 11 блоків, серед яких екологічні ініціативи, фіскальна політика, міжнародна торгівля та підтримка несировинного експорту. Найближчим часом вони будуть надіслані Кабміну для врахування при підготовці рішень та законодавчих актів. 

Під час засідання Ради було утворено два нові комітети, один з яких Комітет сталого розвитку ФРУ очолить Олена Колеснікова. Вона, зокрема, є головою Галузевої ради Федерації металургів України. 

З огляду на ситуацію в країні, Федерація роботодавців України звернулася з офіційною заявою до Президента України, Верховної Ради, Уряду та народу, міжнародних партнерів із закликом обєднатися, щоб захистити та зберегти державний суверенітет України. Відповідну заяву вже розміщено на сайті Федерації. 

“Федерація роботодавців розуміє та підтримує всі зусилля Президента та Уряду щодо стабілізації ситуації і захисту територіальної цілісності та суверенітету України. Але в цей складний час ми вкотре акцентуємо увагу на необхідності зміни існуючої парадигми розвитку економіки та промисловості. Економічний суверенітет є основа суверенітету політичного.

Український бізнес стійкий і згуртований. Ми продовжуємо виконувати всі свої зобов’язання, реалізовувати інвестиційні та соціальні проекти. Наші підприємства працюють у штатному режимі.

Ми об’єднуємо зусилля бізнесу України в усіх регіонах і працюватимемо як єдина потужна сила задля:

  • збереження спокою серед працівників підприємств;
  • збереження добробуту жителів багатонаціональної України;
  • забезпечення стабільної роботи підприємств і виробництв;
  • збереження існуючих і створення нових робочих місць для українців;
  • наповнення бюджету та інвестицій в Україну.

Ми об’єднуємо зусилля бізнесу України щоб протистояти розхитуванню України зсередини”, йдеться у заяві.