Спільне засідання

У Дніпропетровську відбулося спільне засідання представників ТОВ «Метінвест Холдинг» ЦК ПМГУ і Федерації металургів України.

У Дніпропетровську відбулося спільне засідання представників ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», ЦК ПМГУ і Федерації металургів України.

Від «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» в засіданні взяли участь: директор по персоналу та соціальної політики Н.Стрєлкова, директор департаменту соціального розвитку та адміністративного забезпечення

Дирекції з персоналу М.Цуркан, начальник управління компенсації пільг І.Пахомова, директор з персоналу гірничодобувного дивізіону Групи Метінвест Торрес Мачадо, керівники служб підприємств, до компетенції яких входять питання зайнятості, оплати праці, підготовки персоналу.

У засіданні взяв участь представник об’єднання роботодавців – Федерації металургів України голова С.Біленький.

Вів засідання голова ЦК С.Комишев, він виступив з інформацією «Про виконання Галузевої угоди в 2014 році». Н.Стрєлкова запропонувала до уваги учасників інформацію: «Метінвест 2014 року, реалії кризи і війни». С.Біленький зробив огляд роботи гірничо-металургійної галузі, говорив про перспективи та очікування на світовому та національному ринках, розповів про перспективи укладення Генеральної та Галузевої угод на 2015-2016 роки.

Учасники засідання висловили свою думку з низки питань, що стосуються забезпечення господарсько-економічної діяльності та фінансового стану підприємств на даному етапі, реалізації соціальних проектів. Голови профкомів поставили представникам ТОВ «Метінвест Холдинг» питання, які хвилюють трудові колективи.

За підсумками спільного засідання прийнято протокольне рішення.

  • Антикризовий HR МЕТІНВЕСТ – презентація Стрєлкової Н.В.
  • Управління винагородою працівників підприємств Групи Метінвест – презентація Пахомової І.В.
  • Соціальні аспекти та ініціативи Метінвесту – презентація Цуркана М.Л.
  • ГМК: перспективи та очікування на світовому і національному ринках – презентація Біленького С.Л.

Першоджерело: pmguinfo.dp.ua