Відкриття університету АрселорМіттал

Кривий Ріг, 22 вересня 2014 р Сьогодні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, відкриває для своїх співробітників філію Університету АрселорМіттал в Україні, м.Кривий Ріг.

У компанії АрселорМіттал Університет в Україні стане п’ятою філією корпоративного Університету АрселорМіттал (Люксембург) поряд з філіями в Іспанії, Канаді, Південній Африці і Чехії. З відкриття Університету АрселорМіттал в Україні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» починає Тиждень знань, який пройде на підприємстві з 22 по 26 вересня 2014 р. Тиждень знань, спільний для всіх підприємств компанії АрселорМіттал, пройде під девізом: «Ми ділимося, Ми вчимося, Ми розвиваємося».

Університет АрселорМіттал в Україні – це навчальний центр ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де працівники підприємства мають можливість отримувати нові знання, розвиватися і обмінюватися професійним досвідом. Університет АрселорМіттал в Україні об’єднує:• 27 аудиторій загальною пропускною спроможністю до 700 осіб на день;• тренінг-центр з безпечного виконання робіт з 4 аудиторіями і набором з 4 тренажерів-симуляторів для відпрацювання теоретичних і практичних навичок роботи у виробничих умовах;• 2 комп’ютерні класи, розраховані на 30 робочих місць.

Ірина Єфімчук, директор департаменту по персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг: «Ми віримо, що успішним бізнес роблять люди. Університет АрселорМіттал в Україні – це місце зустрічі для таких людей, які готові розвиватися, обмінюватися знаннями, генерувати ідеї і обговорювати нові проекти. Щорічно в рамках системи навчання на підприємстві підвищують свою кваліфікацію понад 20 тисяч учасників наших навчальних програм. З відкриттям Університету ми зможемо запропонувати нашим працівникам нові аудиторні та онлайн-програми, а також кращі практики колег з усьому світу, де діє корпоративний Університет АрселорМіттал. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує розвиток і навчання для своїх співробітників, що сприяє професійному та кар’єрному росту кожного конкретного працівника, а також підвищенню ефективності роботи всього підприємства».

На даний час до структури Університету АрселорМіттал в Україні входить 8 функціональних Академій і Навчальний центр робітничих професій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Джерело: kryviyrih.arcelormittal.com