«Запоріжсталь» відвідали студенти освітнього проекту Британської ради в Україні

16 березня 2018 року «Запоріжсталь» в рамках національного наукового візиту «StudentAction – Ефективні студентські організації» відвідали студенти українських вузів – учасники освітнього проекту Британської ради. Студентська молодь ознайомилася з молодіжною політикою підприємства і виробництвом комбінату.

Знайомство з підприємством  студенти розпочали з відвідування центральної диспетчерської «Запоріжсталі», побували на об’єктах масштабної екологічної модернізації – доменної печі № 3 і нової травильної лінії цеху холодної прокатки № 1, а також в цеху гарячої прокатки тонкого листа і управлінні залізничним транспортом.

Гості ознайомилися з мотиваційними проектами, спрямованими на розвиток молодих фахівців на «Запоріжсталі», соціальними ініціативами та волонтерськими акціями, які реалізує молодь за підтримки комбінату.

«На «Запоріжсталі» дуже високий рівень організації молодіжного самоврядування. Вражає активність хлопців, згуртованість і великий досвід в реалізації соціальних ініціатив. З цієї точки зору нам було корисно перейняти цікаві проекти у молоді «Запоріжсталі» і поділитися своїм досвідом, – зазначила організатор студентського візиту, представник Британської ради в Україні Юлія Власенко.

Також в рамках візиту в Запоріжжя студенти відвідали Запорізький національний університет та ознайомилися з роботою Запорізької міської ради.

Довідка:

Британська рада – громадська організація, створена у 1934 році королівською хартією. Голова ради і його покровитель – королева Єлизавета II. Ключова мета Британської ради – розвиток співробітництва в галузі освіти, культури та мистецтва між Великою Британією та іншими країнами.

ПАТ «Запоріжсталь» – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів як  на внутрішньому ринку, так  і в багатьох країнах світу.

Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, х / к лист, х / к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.