Впродовж двох днів 73 професіонали з усієї Запорізької області показали клас на WorldSkills Ukraine! Федерація металургів України вже 7 років поспіль є партнером конкурсу, а компанія “Метінвест” – генеральним спонсором, зокрема регіональних відборів у Запорізькій, Донецькій та Дніпропетровській областях. Компанія “Інтерпайп” підтримує конкурс за компетенцією “Мехатроніка”.
Сьогодні, 21 січня 2022 року, в Запоріжжі провели офіційне закриття першого етапу та нагородження призерів. Вони представлятимуть область у національному фіналі.
“Підтримка WorldSkills Ukraine Федерацією, компаніями “Метінвест” та “Інтерпайп”, є показовим прикладом інвестицій бізнесу в майбутнє. У такий спосіб ми доводимо, що робітничі професії є потрібними, престижними та цінними. Більше того, на майданчиках конкурсу учасники спілкуються між собою, перетинаються з роботодавцями. Дякую усім, хто разом з нами організовує конкурс і створює умови для розвитку молоді”, – сказала голова Галузевої ради Федерації металургів України Олена Колеснікова
У конкурсі змагалися учні місцевих закладів професійної та фахової передвищої освіти, робітники, що працюють. Для допуску на конкурсний майданчик кожен проходив експрес-тестування на COVID-19.
Конкурс у Запорізькій області проходив за 8 компетенціями:
- токарні роботи;
- електромонтажні роботи;
- слюсарні роботи;
- кладка цегли;
- підйом і транспортування вантажів;
- експлуатація та обслуговування залізничного транспорту;
- перукарське мистецтво;
- зварювальні роботи.
Окрім Олени Колеснікової підтримати учасників приїхала очільниця підкомітету з питань професійної та фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Ольга Коваль, заступник Міністра освіти і науки Олександр Костюченко та генеральна директорка директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.
Більше про WorldSkills Ukraine: http://www.worldskillsukraine.org/
Фото: bit.ly/3AeEY7D
Нагадаємо, що раніше представниця ФМУ роз’яснила етапи підготовки професійних стандартів.




