Щороку підприємства ГМК мають 4-5 тис нових вакансій – закрити потребу в працівниках може дуальна освіта та якісна профорієнтація

Дуальна освіта є гарною відповіддю роботодавцям, які постійно скаржаться на неякісну або застарілу підготовку студентів у вишах чи закладах фахової передвищої освіти. Завдяки нашим ініціативам та роботі з народними депутатами, міністерствами, з’являється все більше законодавчих інструментів, які дозволяють бізнесу впливати на підготовку працівників. 

Пілотний експеримент з дуального навчання у вишах дозволяє побачити, як такий підхід працює серед студентів. Але ми наполягаємо, щоб нормативна база, яка буде виписуватися за результатами пілоту, була гнучкою. Загалом документи, які регулюють освіту та освітній процес, мають враховувати, що ситуація на ринку праці постійно змінюється і потрібно швидко реагувати на це. 

Про це розповіла голова галузевої ради Федерації металургів України Олена Колеснікова сьогодні, 18 листопада 2021 року, під час міжнародної науково-практичної конференції “Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми другого року запровадження пілотного проекту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України”. 

“Щороку підприємства гірничо-металургійного комплексу потребують від 4 до 5 тисяч нових працівників. І вирішення цього питання відбувається у різні способи. Наприклад, через проведення якісної профорієнтації на рівні шкіл. Щоби учні знали про місцевих роботодавців та фахівців, яких вони потребують, переваги робітничих професій. Ще один варіант підготовка студентів за дуальною формою. Це гарна можливість підготувати працівника з огляду на потреби конкретного підприємства або галузі, тим самим зекономити час на його адаптацію”, зазначила Олена Колеснікова.

Вона також розповіла про соціальні ініціативи металургійного бізнесу. Наприклад, компанія “Метінвест” щороку має стипендійні програми для кращих студентів. Скористатися пропозиціями може молодь, яка хоче побудувати кар’єру в металургійній сфері.  

“Для бізнесу інвестиції в освіту є маркером соціальної відповідальності. І наразі металургійні підприємства мають у цьому питанні багато реальних результатів та успіхів. Наші підприємства створюють STEM-лабораторії, співпрацюють з Малою академією науки за різними проектами”, додала Олена Колеснікова. 

Нагадаємо, що сьогодні до публічного громадського обговорення розміщено проект професійного стандарту “Розливальник сталі” (перегляд).