З’їзд учасників ФМУ: головні рішення

У вівторок, 14 грудня 2021 року, Федерація металургів України провела з’їзд членів Об’єднання. Зокрема, обговорили питання, які вже піднімалися на попередньому засіданні Ради Федерації. 

Зібрали ТОП-3 найважливіших рішень з’їзду Федерації металургів України.

  1. Переобрання Голови Об’єднання. Так, головою Об’єднання переобрали Сергія Біленького. Він буде виконувати обов’язки очільника Об’єднання найближчі 3 роки і до моменту обрання нових керівників.   
  2. Визначено нових заступників Голови ФМУ. Замість Ігоря Басая заступником Голови Об’єднання обрано Віталія Пахомова (директора з персоналу компанії “Інтерпайп”). Разом з Олександром Пімкіним (Метінвест) він розділить позицію заступника Голови об’єднання роботодавців гірничо-металургійного комплексу.
  3. Звіт про трирічну роботу Голови та висновок Ревізійної комісії об’єднання. Чинний Голова ФМУ Сергій Біленький відзвітував про свою діяльність на посаді з моменту обрання. Учасники позитивно оцінили результати роботи та досягнення Федерації. Після вивчення фінансово-господарської діяльності Федерації, дотримання дисципліни у виконанні рішень керівних органів посадовими особами об’єднання, Ревізійна комісія сформувала відповідний звіт. 

Звіт Голови та звіт Ревізійної комісії були затверджені рішенням учасників з’їзду.

Оновлений склад Ради Федерації металургів України можна переглянути на сайті у розділі “Про Федерацію”.

Нагадаємо, що зарплати працівників ГМК у півтора рази вищі ніж середні по країні.